Ozgul Trailer  was founded in 2003 in Konya. Located in Konya Organized Industrial Site, the company makes its production in a total area of 30.000 square meters,  with 12.000 square meters closed.
Manufacturing mainly damper trucks, cement bulk trailers, lowbed, truck and tanker trailers as well as carriers for special purposes, Ozgul Trailer is one of the leading companies in the sector with its wide range products and monthly high production capacity.
Regarding customer satisfaction as a principal production philosophy, Ozgul Trailer is able to meet different expectations through its original designs. The company that gives advantages to its customers and never makes any concessions on the high quality standarts  has sealed a prestigious place in the sector.
Working with a dynamic and experienced team, the company has proven its quality by holding the Turkish Standards Institute Certificate (TSE) TUV-SUD (AUTOMOTİVE) and ISO 9001.
Ada Makina Ltd Sti is the sister company of Ozgul trailer, in charge of export business and carrying out of the business of Istanbul region.

 
 

2004 yılında Ankara'da kurulan GMM BETON SANTRALLER_, 3 mühendis, 20 çalışanı, Ankara Ostim'deki 2000 m2, Ankara Saray'deki 4000 m2 lik üretim tesisleri ile Türk sanayisine 6 yılı askın bir süredir hizmet vermektedir. Faaliyetlerine is ve inşaat makineleri imalatı ile başlayan GMM, sektörün birçok kurulusuna beton santrali üretmeye başlamış önemli tecrübeler kazanmıştır. ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan GMM, GOST sertifikası ile sürekli kendisini geliştirmeyi ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşmeyi hedef almıştır. Tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve isçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı GMM Beton Santrali isminin ülkemiz sınırlarını asmasını sağlanacaktır.Irak hükümetiyle yapılan yeni anlaşmalar ve Azerbaycan ile yapılan anlaşmalarla yoğun çalışma temposuna girmemiz ,hızlı bir şekilde sektör de ilerleme imkanını bize vermiştir. GMM üretim çeşitli aşamalarla son derece titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir. Onaylanan müşteri talepleri proje bölümüne aktarılır uzman proje ekibi tarafından siparişler için tasarım çalışmaları yapılır, teknik hesaplar ve imalat çizimleri tamamlanır. Üretim süreci; Kaynaklı imalat, Talaslı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel bölümden oluşur. GMM da ürün kalitesi, tamamen sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılan kaynaklar ile kumlama sonrası titizlikle yapılan boyama işlemi, her türlü beton üretiminde yüksek verim ve istenilen kalitedeki karışım alınacak şekilde tasarlanmış tek veya çift milli mikserler ve. SIEMENS teknolojisinin kullanıldığı otomasyon sistemimi ile sağlanır. S_EMENS otomasyon sistemi ile maksimum kapasitede oldukça yüksek tartı ve dozaj hassasiyetleri elde etmek mümkündür. Dört temel aşamada imalatı tamamlanarak, sevke hazır hale gelen santral deneyimli ekibimiz tarafından müşterilerimizin sahalarına ulaştırılır, kurulumu yapılır ve testleri yapılır, operatör eğitimleri verilerek teslim edilir. Beton Santralini "komple bir üretim tesisi / beton fabrikası" olarak kabul eden GMM; AR-GE ve mühendislik çalışmalarını kaliteli beton santrali imalat ve kurulumuna odaklamıştır. Müşterilerine en kaliteli beton santralini teslim etmeyi ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyen GMM müşterilerine gereken tüm teknik hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası desteğin, kalıcılık ve basarı konusunda en önemli faktör olduğunun bilincinde olan GMM, imalatını yaptığı beton santrallerinin tasarım ve montajının yanı sıra, gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak müşterilerine sunmaktadır. Özellikle son yıllarda yaptığı ihracat atağı ile Türk sanayisinin önde gelen firmalarından biri olmayı GMM yeni transfer ettiği uzman kadrosu, her geçen gün gelişen teknolojisi, ve sınırsız hizmet anlayışı ile yakın zamanda sektöründe dünya lideri olmayı amaç edinmiştir.

 


     
COPYRIGHT Ada Makina Kiralama Nakliyat ve Dış Tic Ltd Şti